Ікра, вироблена торговою маркою Пітер Пен, по праву вважається однією з кращих у світі. Такому визнанню Peter Pan Seafoods зобов'язані природним багатствам Аляски, де і знаходяться рибодобувні виробництва компанії. На сьогоднішній день, 40 відсотків видобутої у світі риби, виловлюється саме в цьому регіоні і фірма Пітер Пен займає лідируючі позиції в даному сегменті. Велика кількість заводів, які знаходяться прямо на березі, дозволяють в найкоротші терміни доставити і обробити відловлених рибу. А сучасна система зберігання сприяє продовженню терміну служби виробленої продукції.

 

Сьогодні компанія Пітер Пен широко відома не тільки в Америці, а й за її межами, в Європі та Азії. У першу чергу це завдяки найвищій якості нашої продукції. Купуючи морепродукти у нас, Ви завжди можете бути впевнені в їх найвищій якості та свіжості.

 

Червона ікра, що вироблена на наших заводах, користується величезною популярністю серед споживачів цього делікатесу. Чи це не показник якості продукції?

Вся ікра, пропонована для продажу під маркою Пітер Пен, є першосортною. Це означає, що в ній відсутні лопнуті зерна. Колір і розмір ікринок однаковий. Відсоток солі від 2,5 до 3,5.

 

Особливо шанується червона ікра нашої торгової марки цінителями здорової їжі. Ми не додаємо жодних штучних домішок в продукцію. Тому багатий хімічний і мінеральний склад ікри залишається незмінним, що дозволяє використовувати нашу продукцію в лікувальних і профілактичних цілях.

Наш сайт радить Вам придбати хоча б один з представлених видів ікри, щоб на власному досвіді переконатися, чому саме червона ікра є предметом особливої ​​гордості компанії Peter Pan Seafoods.