Четвер, 26 червня 2014 00:00

Червона ікра при вагітності

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Червона ікра - чудовий, а найголовніше, природний засіб для підвищення рівня гемоглобіну, поліпшення загального самопочуття, зміцнення імунітету і поповнення запасів незамінного йоду в організмі.

Не секрет, що продукти, що вживаються під час вагітності, потрібні не тільки для нормального розвитку плоду, а й для підтримки здоров'я мами.

Два бутерброда з ікрою - це половина добової потреби організму в залізі, білку і фосфорі. Крім того, у червоній ікрі міститься безцінний лецитин, який є невтомним «перевізником» всіх корисних речовин до кожної нашої клітці. Без нього поглинаються кілограмами вітаміни стають просто непотрібними!

А ще лецитин в червоній ікрі нейтралізує поклади холестерину в нашому організмі. Під час вагітності - це воістину безцінна якість!

Білок, що міститься в ікрі, належить до найбільш легкозасвоюваним серед усіх існуючих. Саме такий білок майбутня дитина «любить» найбільше.

Червона ікра при вагітності корисна ще й за високого вмісту в ній фолієвої кислоти. Саме вона відповідає за формування здорової нервової системи малюка, попереджає пороки розвитку плоду і знижує ймовірність передчасних пологів.

Крім того, червона ікра корисна не тільки при вагітності. Через великий вміст в ній вітамінів Д, А, Е і В червону ікру рекомендують також і годуючим матерям.

Зверніть увагу на те, що зловживати червоною ікрою при вагітності не варто! Ікра - це солоний продукт, здатний затримувати воду в тканинах, викликаючи набряки.

А ще, користуючись нашими порадами, вибирайте ікру дуже ретельно! Адже імітована, прострочена або підроблена ікра не тільки не зробить Вас і Вашого майбутнього малюка здоровіше, але й може завдати шкоди!

Чи можна дітям червону ікру?

Червону ікру дітям можна починати давати вже з трьох років, коли дитячий шлунково-кишковий тракт вже повністю сформований.

Раніше робити цього не варто з кількох причин.

По-перше, ікра може викликати алергію. Тому в перший раз дитині можна дати «на пробу» буквально кілька ікринок і уважно спостерігати протягом доби, чи немає у нього алергічної реакції (наприклад, висипи).

По-друге, ікра відноситься до солоних продуктів. Нирки маленьких діток до такого навантаження ще поки просто не готові.

По-третє, при виробництві більшої частини ікри, що поставляється в Україну, застосовуються консерванти, відверто шкідливі для здоров'я малюка.

Четверте, не годуємо червоною ікрою дітей поки не навчитеся розпізнавати справжній якісний продукт! А вибравши перевіреного виробника, купуйте ікру тільки конкретної марки, фасування та в одній торговій мережі.

При дотриманні цих умов червону ікру дітям давати можна і потрібно! Адже в ній дійсно міститься божевільна кількість корисних і рідкісних в натуральних продуктах речовин. Той же риб'ячий жир, наприклад, діти без проблем отримують і засвоюють з червоною ікрою, хоча в чистому вигляді мало хто його сприймає без істерики.